Siirry suoraan sisältöön

Informa Oy

Tillinmäentie 1 B
FI-02330 ESPOO

Y-tunnus: 2373505-0

+358 207 208 200
informa@informa.fi

Tarra- ja materiaalitilaukset:
+358 207 208 207
tilaukset@informa.fi

Laitehuolto
0200 53 535
Palvelun aktiivinen käyttöaika on arkisin klo 8.00–16.00.
Palvelun hinta on 2,18 €/min + pvm tai mpm

Laitehuolto

0200 53 535
Palvelun aktiivinen käyttöaika on arkisin klo 8.00–16.00.
Palvelun hinta on 2,18 €/min + pvm tai mpm

Huoltokutsut

huolto@informa.fi

Varaosatilaukset

+358 207 208 204

Ohjelmistotuki

support@informa.fi

+358 207 208 200
myynti@informa.fi
Pertti Nerg

Avainasiakaspäällikkö
elintarviketeollisuus, kauppa ja logistiikka, elektroniikkateollisuus

+358 207 208 249
pertti.nerg@informa.fi

Petteri Mäkelä

Avainasiakaspäällikkö
metsä-, puu-, rakennusaine-, metalli-, kumi-, muovi- ja kemianteollisuus, sähkölaitteiden valmistus

+358 207 208 222
petteri.makela@informa.fi

Jaakko Ahtila

Myyntipäällikkö
Markem-Imaje- ja Solaris-tuotteet

+358 207 208 266
jaakko.ahtila@informa.fi

Jari Hanén

Avainasiakaspäällikkö
elintarvike-, juoma- ja tekstiiliteollisuus

+358 207 208 211
jari.hanen@informa.fi

Jari Kyllönen

Avainasiakaspäällikkö
metsä-, puu- ja sahateollisuus, lääketeollisuus ja terveysteknologia-ala sekä graafinen teollisuus 

+358 207 208 243
jari.kyllonen@informa.fi

Timo Tornberg

Avainasiakaspäällikkö
elintarvike-, juoma- ja tekstiiliteollisuus

+358 207 208 262
timo.tornberg@informa.fi

+358 207 208 207
tilaukset@informa.fi
Sami Paldanius

Avainasiakaspäällikkö

elintarvike-, juoma- ja lääketeollisuus, puu-, paperi-, kumi-, sekä rakennusteollisuus

+358 207 208 257
sami.paldanius@informa.fi

Pauliina Sandberg

Myyntineuvottelija

+358 207 208 212
pauliina.sandberg@informa.fi

Mikko Jaakkola

Avainasiakaspäällikkö
elintarvike-, juoma-, tekstiiliteollisuus, tukku ja vähittäiskauppa, logistiikka, terveyspalvelut

+358 207 208 260
mikko.jaakkola@informa.fi

Päivi Glöersen

Myyntineuvottelija

+358 207 208 259
paivi.gloersen@informa.fi

Eero Kytölä

Toimitusjohtaja

Marko Vuorinen

Tekniset palvelut

Mika Hanén

Ohjelmistot

Anki Kejo

Viestintä

Anu Haapanen

Talous

Timo Tyyster

Materiaalit ja ostot